Lajm

Ngjarje E Pazakontë, Kjo Grua Arrin Të Lindë Fëmijën E Saj Të Parë Në Moshën 70 Vjeçare (Video)

Një grua që pretendon se është 70 vjeçe sapo ka mirëpritur fëmijën e saj të parë në botë, duke e bërë atë një nga nënat më të vjetra për herë të parë në planet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas mediave të huaja, Jivunben Rabari dhe burri i saj Maldhari, 75 vjeç, janë përpjekur për një fëmijë për disa vjet – por më në fund e mirëpritën djalin e tyre të vogël përmes IVF këtë muaj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet