Lajm

Gruaja blen nje arush ne dyqanin e sendeve te perdorura por preke.t jashte mase kur degjon cfare ishte e regjistruar

Gruaja blen nje arush ne dyqanin e sendeve te perdorura por preke.t jashte mase kur degjon cfare ishte e regjistruar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nje nene e re del shetitje me vajzen e saj 6 vjecare dhe e bija ne nje moment i kerkon nje arush qe e veren tek dyqani i sendeve te perdorura. Mamaja ia blen duke qene se nuk kushtonte shume dhe pastaj ato kthehen ne shtepi..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…