Lajm

E lash burrin se ma ngucte motren i thoshte a e bejm…

U martova heret 18 vjece mami me detyroi te martohem sepse babi na pat lan, burri jem ne at koh i kishte 32 vjet un isha e lumtur deri nje dit kur shkum te mami me/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ndejt e i zuna ndhom me motren teme aj tu i thon a e bejm bashk dhe un bertita nuk di si kam vepru at moment dhe u ndava prej tij motra jeme mthojke…E lash burrin se ma ngucte motren i thoshte a e bejm…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet