Lajm

Çifti bën s**s në mes të parkut, para fëmijëve, pa “pikë turpi” (Foto)

Një çift u kap duke bërë s**s në mes të parkut, para fëmijëve. Ata që kishin dalë për të shëtitur qentë treguan se dyshja, në të 20-tat, puthej e përqafohej pa u turpëruar nga të tjerët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas çiklizmit, çifti u ul në një park në Londrën Perëndimore, sipas dëshmitarëve dhe më pas nisën prekjet in time./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet