Lajm

Çfarë Ndodhi Pas Kamerave? Për’puthen Largon Nga Studio Konkurrentin (Video)

Ditën e djeshme në “Për’puthen” është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Bashkimit ku u duk se gjërat nuk kishin shkuar edhe aq mirë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Konkurrentët e tjerë “akuzuan” Bashkimin se ka qenë shumë i ftohtë ndaj Mikelës teksa edhe kjo e fundit u shpreh se ai i është larguar shumë dhe nuk sillet më si më parë me të/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet