Lajm

Burri e le gruan ne mes te dasmes per nje arsye qe i hab.iti te gjithe mysafiret

Burri e le gruan ne mes te dasmes per nje arsye qe i hab.iti te gjithe mysafiret/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bëhet fjalë për një dasëm në Tur.qi, ku gjatë dasmës, nusja i kërkon bashkëshortit të saj dicka absu.rd. Nëna e dhëndrit vjen të takojë ciftin, ndërsa nusja re.voI.toh.et..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…