Lajm

39-vjeçari rreh në mes të rrugës dhe i merr makinën ish-partneres

39-vjeçari rreh në mes të rrugës dhe i merr makinën ish-partneres/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një 39-vjeçar ëhstë arrestuar nga policia, pasi në datën 4 Gusht, ka dh/unuar në mes të rrugës dhe i ka marrë makinën ish-bashkëjetueses së tij. Informacion paraprak:.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…