Lajm

Kam ba sene qe nuk i kam dit veq me knaq Burrin tem, por perseri per 5 minuta kenaqesi me tradhtoi me tjetren dhe tash jetoj me…

Pershendetje histori te jetes , dua te jem anonym , po sho shum histori te ndryshme, veq ma shum po shkruajn grat per burrat qe po i tradhtojn. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe une jam nje grua e martume, nje vajz e re e martuar me msit. Jetoj jasht kosove, gjithqka ne rregull ne fillim, burri u rrit jasht kosove dhe ka pas deshir qe nusen me marr me msit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet