Lajm

Dasma shqiptare që po bën xhiro në rrjetet sociale (Video)

Dasma shqiptare që po bën xhiro në rrjetet sociale /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Protagonistë të videos janë ç/ifti Antigona dhe Juli, të cilët në videoklipin e tyre kanë bërë të mundur dhe reklamimin e shumë vendeve të bukura të Shqipërisë .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet