Lajm

Njihet Si Super Ylli I Serbisë, Por Këngëtarja E Njohur E Thotë: Unë Jam Shqiptare Nuk E Fsheh Dhe Jam Krenare

Ermali i thotë se “nëse vjen në Shqipëri do të martohem me ty”, deklaratë që krijon një atmosferë të këndshme, ndërsa Edita tha duke qeshur se “ky është komplimenti më i mirë që mund të marrë”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Po unë kam lindur në Serbi, u rrita atje dhe ka shumë shqiptarë që jetojnë në Serbi. Babai im ishte nga Kosova, Prishtina, ndërsa mamaja ime është gjysmë egjiptiane. Unë kam kënduar në Serbi në gjuhën serbe por kam miq të mirë nga Shqipëria artistë dhe aktorë”, tha ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet