Lajm

Menduan se qeni po flinte në va.rrin e pronarit të tij, por ishin gabim

Menduan se qeni po flinte në va.rrin e pronarit të tij, por ishin gabim/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një fotografi e një qeni që flinte në një varr ishte bërë hit në Serbi më parë, që bëri që shumë njerëz të besojnë se qeni nuk pranonte vd’ ekjen e pronarit të tij dhe shkonte të flinte tek var ri..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…