Lajm

Divorci i hi dhur, vëllai i dhëndrit grushta nuses dhe dy motrave të saj…(VIDEO)

Divorci i hi dhur, vëllai i dhëndrit grushta nuses dhe dy motrave të saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një ç ift i ri i dha fund martesës së tyre pak orë pas ceremonisë së dasmës, duke vendosur kështu ndoshta një rekord.Stefan Uillson, nga Uellsi i Britanisë,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…