Lajm

Çifti gjen një thesar të va.rrosur në pyll, ajo mbetet pa fjalë kur e hap…(FOTO)

Çifti gjen një thesar të va.rrosur në pyll, ajo mbetet pa fjalë kur e hap…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ryan Parsons dhe e dashura e tij Lisa një ditë u nisën për një ekskursion pranë shtëpisë së tyre në Virxhinian Perëndimore..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…