Lajm

E beri lekun leter kjo… Bleona Qerreti me avion personal: “Çfarë vesh unë sot e kopjon Rihanna dhe motrat Kardashian nesër

Sipas Bleones, shume kengetare te famshme ne bote, kane pelqyer stilin e te veshures se kengetares Shqiptare dhe e kane kopjuar mbas nje viti…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ne foton e mesiperme, Bleona ka shenuar vitin 2015 dhe ne 2016-ten sipas kengetares tone, e ka kopjuar menjehere Rihanna stilin e saj.Me pas ne 2017-ten, nje tjeter kengetare dhe repere Amerikane me fame boterore, Nicki Minaj, ka kopjuar perseri Bleonen.Por nuk mbaron me kaq. Sipas Bleones edhe motrat Kardashian jane mahnitur mbas Qerretit dhe i kane kopjuar veshjen transparente……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet