Lajm

Kam p aguar nje femer 300 euro te flej me b urrin tim,i kam hyr ne dh ome per te gj etur arsye te ndahem nga ai,mirepo

E pa guajta nje femer ja qova burrit me bo qef me te,I kam hyre ne dhome dhe aty e kam gjet arsyen te ndahem nga ai… Pershendetje, dua/Paksekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

te ndaj historin time me juve edhe pse shume i kam ra pishman edhe kisha jap gjithqka per me qbo qka kom bo une sepse nuk jom kan vet vetja edhe sja kom dit vleren burrit tem edhe e kom pr ovoku ne shume menyra qe te largohet nja meje/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet