Lajm

“Jam 17 vjeçe. Shkova të flija në shtëpinë e të dashurit“(VIDEO)

Një 17-vjeccare ka treguar një eksperiencë të trishtë me të dashurin e saj për “The Sun”. Ja letra: I dashuri im bëri marrëdhënie se.ksuale me mua kur isha në shtëpinë e tij javën e kaluar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

, megjithëse i thashë atij se nuk doja. Ne jemi të dy 17 vjeç dhe kemi bashkë prej një viti. Ne gjithmonë kemi bërë marrëdhënie s.eksuale kur shkoja në shtëpinë e tij, por atë natë nuk isha në gjendje shpirtërore./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet