Lajm

Beqare apo e lidhur? As vetë Fifi nuk e di ç’të thotë (foto)

Fifi, këngëtarja e dashur e publikut është treguar sonte e afërt me ndjekësit dhe fansat e saj, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka hapur një pyetësor në instagram ku pyetjet që iu adresuan ishin të shumta, por më së shumti kishin të bëjnë me dashurinë.Në anën tjetër as Fifi nuk hezitoi të përgjigjet me sinqeritetin e saj më të madh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një nga ndjekësit e pyeti se a është beqare apo në lidhje.“S’di ca t’thom” iu përgjigj këngëtarja duke e shoqëruar përgjigjen me një emoji qesharake.Se si qëndron e vërteta e kësaj pune mbetet të shihet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet