Lajm

Pamjet e frikshme të kapura nga kamera, silueta e një burri që vrapon në oborrin e shtëpisë(VIDEO)

Kamera e një shtëpie në Vermont të SHBA-së regjistroi një pamje që ende nuk ka një shpjegim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për pak sekonda duket silueta e një burri që vrapon në të djathtë dhe më pas macja e shtëpisë që vrapon duke u fshehur nën makinën e parkuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk dihet ende se çfarë është ajo krijesë që vrapon, duke i shtuar pikëpyetjet aktiviteteve paranormale në botë, nëse ekzistojnë fantazmat apo jo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet