Lajm

Ishte shumë afër t’i fitonte zemrës Saimirit. Konkurrentja e “Love Story” fejohet, prezanton njeriun që i ka fituar zemrën

Këtë të diel, një nga ish-konkurrentet e “Love Story” na dha një lajm mjaft të ëmbël. Bëhet fjalë për Redonën, e cila arriti të rrëmbejë menjëherë zemrat e publikut duke arritur shumë pranë finales së “Love Story”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe pse nuk e gjeti dot njeriun e zemrës, fati nuk ka vonuar dhe i ka buzëqeshur Redonës, e cila publikoi disa fotografi, duke na dhënë lajmin e bukur se ka gjetur shpirtin e saj binjak./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Redona dhe partneri i saj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre, duke shkëmbyer unazat e fejesës, teksa kanë organizuar një festë mjaft të veçantë me njerëzit e zemrës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet