Lajm

Erdhi Plätöri shöki i bürrit düke i bere pünet e shtepis dhe mä füti krejt.…

Quhem Makfire 33 vjq nga Podujeva gjith me thoshin se jam shum hot dhe ebukur me pelqen te vishem ne menyr provokative tj tregoj nji ngjarje qe/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

me ka ndodhu mua burri eka nji shok icili kohen e fundit hyn ne banes ton si me qen ne shpin evet erdhi dhe e pyeta se a eshte per kafe me tha po njeri/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

sa e maroja kafen u afrua te kozhina dhe as pa pyet me shtrengoi per bythe une sdij per cudi nuk bertita por thjesht me kaploj nji ndjenj knaqesi i thash mundet mena pa najkush tha mos ki dert se burrin tend e kom dergu ne prishtin per mall dhe pastaj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet