Lajm

E Rëndë Në Kryeqytet/ Pronarja E Çerdhes I Thyen Këmbën Foshnjes 18-Muajshe

TIRANË- Një ngjarje e rëndë është kallëzuar ditën e djeshme në policinë e Tiranës, ku pronarja e një çerdheje ka demtuar një foshne duke i thyer këmbën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia është duke ndjekur veprimet për zbardhjen e çështjes pas kallëzimit të shtetasit me iniciale O.J, i cili ka akuzuar 46-vjeçaren për veprën penale kundrejt fëmijës së tij 18-muajsh.Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më datë 08.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për shtetasen V. H., 46 vjeçe, pronarja e një Çerdheje, pasi shtetasi O. J., kallëzon se gjatë qëndrimit në Çerdhe ka dëmtuar dhe ka thyer kockën e këmbës foshnja e tij 18 muajshe. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet