Lajm

Bllokoi veturat tjera në parking, si përgjigje merrë një prezervativ dhe një mesazh

Një person me një “Mini Cooper” kishte bllokuar veturat e tjera në një parking dhe si përgjigje dikush i la një prezervativ dhe një mesazh të qartë për drejtuesin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Të lutem mos riprodho”, shkruante në një copë letër e bashkangjitur me një prezervativ.e publikuar në rrjete sociale kishte nxitur reagime të shumëta nga lexuesit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet