Lajm

Bejä däshüri me djälin e däjes te fejüärit tim , äi fütej nga dritärjä dhe…??

jam nga prishtina, 25 vjecare tani me e martuar dhe me dy femij por tju trefoj qka beja deri sa isha e fejuar.. djalin me te cilin beja /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

dashuri shuuum nate e dite doli qe ishte djali i dajes se fejuarit tim, qfar rastesije e qud8tshme..deri sa un hapja kembet dhe pa asnje ndales beja gjithqka qe me donte qefi aj,…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

te gjithat ja kishte treguar tanime burrit tim, por pa e ditur se kush jam une.. momenti qe u takuam te tre ishte i trishtushem por e mbajti veten, juk tregoj asgje e un i premtova..gjdo her qe kam mundesi dal dhe e knaqi at dhe bejm dashuri..ohhh se si me punon ..e ka aq te madh..une ja lepij aq fort sa tr.…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet