Lajm

Arta Nitaj pozon e zhveshur në pjesën e sipërme në tokat bujqësore

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram një fotografi, ku ka pozuar ‘topless’.

Ajo është shfaqur e zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, ndërsa ka qenë e veshur me një fund të gjatë të bardhë në pjesën e poshtme.Këtë fotografi aj e ka realizuar në një tok bujqësore, mes një lëndine me misër dhe një tjetre me grurë.

Duke dashur të simbolizojë thjeshtësinë dhe lirinë, ajo e bëri këtë fotografi edhe më artistike, teksa ekzpozoi vijën e saj të trupit.Arta përndryshe është mjaft e komentuar në media dhe rrjetet sociale, për paraqitjet e tilla