Lajm

Antonela e Përputhen na njeh me të motrën dhe duken si dy pika uji bashkë (foto)

Antonela Berisha u bë e njohur për publikun përmes pjesëmarrjes së saj në “Për’puthen”. Më pas ajo arriti të zinte një vend të /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

rëndësishëm në televizion si bashkë prezantuese e “Top Arena” në Top Channel. Së fundmi, Antonela na ka prezantuar me motrën e saj dhe dukshëm kuptohet ngjashmëria që ka me të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në rrjetet sociale ish-konkurrentja ka publikuar një fotografi të motrës duke I lënë të gjithë të habitur. “A keni dhe ju një motër kaq të bukur sa unë?”, ka shkruar Antonela sipër fotografisë ku motra e saj, emrin e së cilës ende nuk e ka zbuluar. Kujtojmë se Antonela doli e vetme nga Për’puthen pavarësisht se gjatë emisonit shfaqi hapur preferencën e saj për Mevlanin dhe më pas për Atdheun./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet