Lajm

U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA (Video)

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale.Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet