Lajm

Skan.daloze: Burri e gjeti aktoren e njohur në shtrat me vje.hrrin…!!!

Aktorja turke e ka tradhtuar bashkëshortin me babanë e tij. Jeta e një ylli të telenovelës ndonjëherë të kujton vërtet një skenar si nga një serial. Aktorja turke Gokçe Bahadır, ylli i serialit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Kur bien gjethet”, kohët e fundit foli për dashurinë në një intervistë dhe u ankua se nuk ka fat në këtë drejtim. Por shpejt u shfaqën informacione tronditëse për jetën e saj të dashurisë. Në fakt, aktorja u martua me aktorin Ali Sunal nëntë vjet më parë, dhe lumturia e tyre martesore nuk zgjati shumë…… /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vetëm shtatë muaj pasi tha “po”, aktorja fatale u besoi miqve të ngushtë se nuk ishte e lumtur me Aliun. “Ne u martuam nga një dashuri e madhe, por vendosëm të ndahemi sepse u larguam”, tha aktorja në atë kohë, duke mos zbuluar ndonjë detaj të prishjes martesore, transmeton KP…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet