Lajm

S’ka të ndalur Linda: Jam 37 vjeçe, por

Linda Morina është një nga këngëtaret më të përfolura në Kosovë dhe në Shqipëri, shpesh herë për bëmat e saj. Mbrëmjen e sotme ajo ka /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

qenë e ftuar në emisionin ”Zonë e Lirë” dhe në një bisedë me gazetarin Arian Cani tha se ajo jeton vetëm në Prishtinë. Kur gazetari e pyeti nëse kishte ndonjë mashkull në jetën e saj ajo tha që jo dhe se vazhdonte të ishte akoma e vi rgjër..…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet