Lajm

Pamje që po bëjnë xhiron e botës, punonjësja fut duart në të pasme dhe më pas i jep porosinë klientit/ Ai e filmon dhe më pas….

Higjiena është një nga bazat kryesore të hotelierisë. Le më pas kur flitet për restorantet dhe vendet ku gatuhet.Por pamjet e një punonjëse e McDonald’s,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e cila prek të pasmet teksa po bënte gati porosinë e një klienti kanë bërë xhiron e botës. Punonjësja u kap në flagrancë ndërsa përgatiste patate të skuqura…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Video shkaktoi shumë reagime dhe çaktivizoi dhe përherë e më shumë njerëz pyesin se sa e sigurtë është të hash nëpër restorante. Punonjësja u filmua në një fast food në Shtetet e Bashkuara dhe ishte filmuar nga një klient.Video tani është bërë virale në rrjetin tashmë të famshëm social TikTok. Më e pakta që mund të thuhet është se njerëzit janë shtyrë të shohin imazhet. Ky imazh ka sjellë goxha shqetësime te njerëzit që e kanë parë……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet