Lajm

Pamje nga aksi.denti tr.agjik në Lushnjë: Forca të shumta policie dhe makina e përmb.ysur në lumë, u mb.ytën babë e bijë

Babë e bijë, ende të paidentifikuar, kanë humbur jetën pak më parë në Lushnjë, në fshatin Bubullimë si pasojë e një aksidenti të rënë rrugor. Mësohet se dy viktimat kanë qenë duke udhëtuar me makinën e tyre, kur janë rrëzuar nga ura./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Siç shihet nga pamjet, në vendngjarje ka forca të shumta policie dhe banorë të zonës, si dhe makina ku udhëtonin babë e bijë e përmbysur në lumë. Identiteti i tyre nuk bëhet ende me dije, e as shkaqet e aksidentit që u mori jetën…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Paraprakisht, bëhet me dije se ata kanë qenë duke kaluar me makinë mbi urën e vogël, pak metra larg autostradës, kur mjeti është përmbysur dhe ka rënë në lumë. Dyshohet se babë e bijë kanë ndërruar jetë pasi kanë mbetur të bllokuar në makinë e për pasojë janë mbytur nga ujë.Trupa e pajetë janë nxjerr nga makinë dhe janë dërguar drejt morgut……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet