Lajm

Ndeshje e rëndë, shuhet e gjithë familja.. Mijera qytetare Ngushellojnë të afërmit…

Ndeshje e rëndë, shuhet e gjithë familja.. Mijera qytetareNgushellojnë të afërmit…Mediat kanë publikuar fotografitë e para të familjes së njohur gjermane, e cila një ditë më parë u shua tragjikisht në njëaks./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ident ajror, në Majorka të Spanjës.Biznesmeni August Inselkammer Jr, bashkëshortja e tij Christina dhe dy fëmijët e tyre Max, 11 vjeç dhe Sophie, 9-vjeçe, humbën jetën kur helikopteri që po i transportonte drejt një restoranti u për.plas me një avion të vogël……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përveç familjes me 4 anëtarë, në aksident hu.mbën jetën edhe 3 persona të tjerë, piloti italian i helikopterit, Cedric Leoni, si dhe dy personat që udhëtonin në avionin e vogël, piloti spanjoll Juan Jose Vidal dhe miku i tij Gustavo Serrano.Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 13:30 dhe konsiderohet si një prej aksidenteve më të rënda ajrore në këtë ishull. Inselkammer, i cili vinte nga një familje e njohur sipërmarrësish të prodhimit të birrës dhe familja e tij ishin rrugës për të festuar 43-vjetorin e tij të lindjes me disa miq…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet