Lajm

Mos kalo pa thene ngushellime: Ah bre biri im nuk te arrita g.allë per 1 minut/ Aksident i rëndë, humb jetën 18 vjeçari

Mos kalo pa thene ngushellime: Ah bre biri im nuk te arrita gj.allë per 1 minut/ Aksident i rëndë, humb jetën 18 vjeçar.Aksident i rënde ka ndodhur para pak minutash në Sh.kup si pasojë një 18 vjeçar ka humbur jetën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jo zyrtarisht dy makina të tipit Audi dhe Renualt kanë bërë garë dhe te dyja makinat kanë humbur kontrollin duke përfunduar kështu në dalje te rruges, ku janë përplasur me pemët…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Siç mëson , në aksidentin tragjik ka edhe persona tjerë të lënduar, mirëpo ende nuk dihet numri i saktë i personave që kanë pësuar nga aksidenti.Në vendngjarje kanë mbërritur ekipe të policisë, ndihmës së shpejtë dhe zjarrkës…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet