Lajm

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…!

Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne…Me rriti daja, mbeta jetime, tash me vdiq burri dhe po i rris jetimat, vjehrrit me than se ne… –/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pershendetjeee juve histori te jetes un lexoj gjdo dit histori dhe vendosa me shkru edhe un historin time dhe kush ka mundesi qe mem ndihmu ose mjafton vetem nje kshilll mema dho un jam 24 vjeqare dhe vi nga nje fshat un kur isha femi 5 vjet mami dhe babi shkun per pun ne itali dhe fatkeqsisht nuk ukthyen mo/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

erdh lajmi qe kishin bo aksident e adit kur morra vesh qe kishin v.d.e.k isha fmi po asgjeee me nuk shkojke mir qe ka tho ni fjal jetimi nuk knaqet kurr emurr isha 5 vjet me vidiqen prinderit vendosi me marr daja edhe pse aj kishee 3 fmi e mkujtohet si fmi kur shkova murr daja gjeth at potere ebani gruja vet pse mka morr egjithmon kum nejt si me tut nat shpi Se kurr sun ka dasht si e……/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet