Lajm

“Mashkull pa b*le që shitet për 1000 euro”, Bleona nuk përmbahet, Ja kujt ia thotë të gjitha…!

Mashkull pa b*le që shitet për 1000 euro”, Bleona nuk përmbahet, Ja kujt ia thotë të gjitha…!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këngëtarja Bleona Qerreti ka pasur një përplasje të fortë me gazetarin Ilir Babaramo duke e akuzuar si thashet.hemaxhi dhe gazetar joprof.esionalist.Sipas saj, Babaramo .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet