Lajm

Hαbit Rovena Stefa: Shpresοj që Zoti t’ia mbγllë emisiοnin Arian Çanit, Ja arsyeja…

Disa muaj më parë komentet e moderatorit Arian Çani, u benë vi/rale. Ai u shpreh se Ballkani ka qenë i gjithi helen. Mjaftoi kaq, që këngëtarja Rovena Stefa të reagojë pu/blikisht duke theksuar se nuk ishte dakord me të, madje duke kërkuar edhe bojkotimin e emisionit ‘Zonë e Lirë’…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora, Rovena Stefa, arsyetoi për moderatoren Ester Bylyku, fjalët e saj të as/hpra, për të cilat tha se nuk ishte pen/duar dhe së asgjë nuk është thënë në gj aknxehtësi e sipër. Ester Bylyku: Sa herë kërkoj për ty në Google, më del edhe emri i Arian Çanit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

A mund ta di çfarë ke me të? (qesh) Rovena Stefa: “Jo, unë nuk kam asgjë me Çanin, kam qenë edhe e ftuara e tij. Nuk kam folur vetëm unë për Çanin, kundra deklaratave për helenikët. Në vende të tjera, për deklarata të tilla, njerëz pu/blik përfundojnë në b urg. Foli në një mënyrë të tillë, duke përçmuar vendin, duke përçmuar historinë tonë, dhe kjo më preku, ndaj dhe reagova ashtu”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet