Lajm

“E fal sepse është i mirë”/ Tentoi ta vr iste sepse e provokoi, vajza i habit te gjithë në mes të gjyqit

“E fal sepse është i mirë”/ Tentoi ta vr iste sepse e provokoi, vajza i habit te gjithë në mes të gjyqit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gushtin e shkuar, një 28-vjeçar në Brazil tentoi të vr iste me ar më të dashurën e tij, ndërkohë që kjo e fundit zgjodhi ta përqafonte e puthte në sallën e gjyqit, duke u shprehur se e ka falur dhe se është gati ta rindërtojë marrëdhënien/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet