Lajm

Burri Ne Emigracion I Dergonte Leke, Ajo I Harxhonte Me Te Dashurin. Vjehrra Kap M.At Nusen, Ja Si Ia Merr H.Akun

Një vjehërr e nëpërkëmbur sidomos kur i ke tradhtuar edhe djalin nuk duhet marrë asnjëherë lehtshëm.Rasti më i fundit vjen nga një qytet i Shqipërisë së mesme ku vjehrra ka kapur mesazhet e nuses së djalit me dashnorin duke i bërë gjëmën në Facebook/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pasi ka konstatuar se nusja harxhonte shumë para nga ato që i sillte djali nga emigracioni, vjehrra e ka ndjekur duke gjetur momentin për të parë celularin e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aty zbulon se nusja kishtë një lidhje tjetër dhe një pjesë të mirë të parave, përfshirë edhe ato që bashkëshorti i kishte nisur për karrocën e djalit, ia dërgonte të dashurit të saj, …/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet