Lajm

A është në një lidhje të re pas ndarjes nga Donaldi? Bora Zemani përgjigjet në “Këndin e Antonelës”

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani është ndër më të komentuarat e momentit. Vetëm pak muaj më parë ajo dhe aktori Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mbrëmjen e djeshme, ajo ka treguar se është vetëm me të birin, por sigurisht nuk i përjashton mundësitë që në të ardhmen të këtë dhe dikë tjetër në krahë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela Berisha“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet