Lajm

I pushtoi zemra , mbesa e kryeministrit Rama shkruan fjalë shpirti për Anetën: O nëna ime e bukur do na…

Mbesa e kryeministrit te Shqiperise Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës ku dhe kryeministri i vendit kishte bere nje dedikim.

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë, e pikëlluar për …Kristi është vajza e Olsi Ramës, e cila ka publikuar një foto të së ndejrës në Instagram, teksa shkruan:

Aneta Rama u nda nga jeta , në moshën 82-vjeçare.Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, “dritën e shtëpisë”.