Lajm

FOTOT e bυkra te vαjzes se Alban Dudushit qe e rriti i νetëm pasi u nda nga grυaja

FOTOT e bυkra te vαjzes se Alban Dudushit qe e rriti i νetëm pasi u nda nga grυaja/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet