Lajm

Flet Ärbänä: Drejtöri im më ngäcmon äi më ftön në zyre dhe… (Videö)

Une jam nje grua 35 vjece dhe kam 2 djeme.Punoj ne nje pune shteterore dhe drejtori me ng,acmon.Une e dua shume bashkeshortin tim dhe /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

familjen time.Dhe nuk dua te bej asnje gje gabim dhe as e mendoj dicka te till.Por kam frike se drejtori me heq nga puna.…s/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai me ftone ne zyre dhe me ak,uzon per gjera qe un si kam bere por me sa po kuptoj ai do te me perdor per dicka tjeter …/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet