Lajm

Albana Osmani Ne Nje Lidhje Dashurore…?/ Ja Cfare Po Ndodh Me Jeten E Moderatores Te Ekranit Shqiptar

Albana Osmani eshte nje prej moderatoreve me te dashura per publikun shqiptare dhe ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshteten /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

pa mase ne rrjetet sociale. Bukuroshja e ekranit shqiptare shpeshhere poston foto dhe video nga perditshmeria e saj me miqte dhe familjaret e saj… /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Moderatorja e mirenjohur shqiptare ka nje jete private teper diskrete dhe nuk ka dashir asnjehere te pononcohet per familjaret e saj e aq me teper per marrdheniet dashurore qe ajo ka kaluar ne jeten e saj. Albana Osmani ka qene nje moderatore teper e suksesshme, saqe talenti dhe pune e saj e palodhshme e beri ate nje prej moderatoreve me te komentuara…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet