Lajm

A ja kafshoi gjoksin Mevlani Antoneles? Ja reagimi i Ledjanes..(FOTO)

Antonela dyshohet se po mban nje lidhje te fshehte dhe nuk po e zbulon per publikun ajo verehet edhe ne gjoksin e saj te kafshuar por/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kush eshte ai person ne si portal po punojm per ta gjetur se shpejti do te ju njoftojme per ngjarjet e fundit rreth Antoneles./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet