Lajm

”Ra në tokë pasi piu ujë”/ Rrëqethin me dëshmitë familjarët e 29-vjeçares që dha shpirt 5 ditë pasi lindi: Mjekët erdhën vonë, burri e pa duke…

Një 29-vjeçare nga fshati Shkallnur i Durrës humbi jetën në rrethana ende të paqarta, 5 ditë pasi kishte sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Lidhur me rastin familjarët tregojnë se e reja kishte kryer lindje ce zari ane në spitalin e Durrësit dhe vetëm një ditë para se të ndërronte jetë kishte dalë nga materniteti./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ata pretendojnë se edhe pse ambulanca është njoftuar, nuk ka mbërritur në kohë, duke a kuzuar bluzat e bardha për neglizhencë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet