Lajm

Mevlani harron përfundimisht Ledjanën dhe nis nje lidhje tjetwr? (FOTO)

Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ka qenë njëri ndër personazhet më të përfolur gjatë sezonit të dytë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sidomos marrëdhëniet e tij me Ledjanën dhe Antonelën, e cila u përcoll më shumë ulje dhe ngritje deri sa i dha fund përfundimisht me Ledjanën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E këtë histori duket se ish-konkurrenti e ka lënë pas krahëve, pasi në rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi, ku ai shihet i afërt me një vajzë që për publikun është e panjohur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet