Lajm

Flet vajza që është lidhur me një burrë 27 vite më të madh:Nuk na intereson çfarë thotë bota,ne duhemi shumë… (Video)

Një grua, e cila është 27-vite më e vogël se partneri i saj, ka treguar se njerëzit në rrugë mendojnë se ka dalë më të atin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gjithsesi, 26-vjeçarja Terri Foster-Guy thotë se ata kanë rënë aq shumë në dashuri me njëri-tjetrin sa nuk u intereson fare se çfarë thotë bota.hape re,klamn mè poshtë dhe shikoje pamjen e plotë