Lajm

“E kam si partner dhe baba”/ E lidhur me një burrë 22-vite më të madh, bukuroshja befason të gjithë

Një çift, që kanë mes tyre 22 vite diferencë, thonë se u pëlqen kur njerëzit i shohin të habitur.23-vjeçarja Katie Robinson dhe 45-vjeçari Chris Hodson/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

, u njohën në një faqe në internet dhe e kishin lënë që të shkonin vetëm një herë bashkë.Por, gjërat morën një rrjedhë tjetër.Dyshja ranë në dashuri dhe pas dy muajsh nisën një marrëdhënie bashkë ndërsa thonë se janë më të bashkuar se kurrë ja/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet