Lajm

Bora Zemani “bashkohet” me ish të dashurin dhe shkak për këtë u bë Arbori

Moderatorja më “IN” e momentit, Bora Zemani dhe DJ Vin Veli janë bërë sërish bashkë. Shkak për këtë është bërë motivi i jetës së tyre, i biri Arbor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ditën e sotme ky i fundit ka pasur festën e Abetares, duke mbyllur me sukses klasën e parë.Ka qenë vetë Bora që ka publikuar në Instagram disa foto/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

nga ky moment i rëndësishëm i jetës së tyre, ku vihet re që në festën e Arborit janë gjyshet, daja dhe shumë familjarë të tjerë.“Sa shpejt u rrite o Arbor, per cdo gje te re tenden mendoj “kjo eshte dita me e bukur e jetes”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet