Lajm

Adelina Tahiri i ulet burrit plakushit milarder maqedonas në prehër e zveshur në…

Për Adelina Tahirin prej kohësh kanë nisur pushimet, të cilat duket se po i shijon vërtet. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, por që ka kohë që po rri larg/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

skenës, shfaqet fortë e dashuruar pas të shoqit. Në një nga postimet e fundit nga plazhi, Adelina i rri në prehër Serjozhes dhe duket e lumtur. “Jam mbretëresha se kam mbretin afër”, thotë këngëtarja teksa shihet e zveshur në rroba plazhi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet