Lajm

Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë, ja emrat e vajzave binjake

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit të njohur “Open” në “Top Channel”, Eni Vasili, ka sjellë në jetë dy vajza binjake. ‘Prive’ /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

raporton se lindja është kryer në një spital privat të Tiranës, e se gjendja shëndetësore e nënës dhe vajzave është e mirë.Më herët, moderatorja ka zbuluar edhe emrat e dy vogëlusheve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Po, e kemi vendosur dhe i kemi përcaktuar emrat. Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, është shprehur Eni/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet